مقالات

اخبار, دستورالعمل ها و نشریه ها, معاونت پشتیبانی

مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری فاطمی راه‌اندازی شد

مدیر مؤسسه فرهنگی اقتصادی زائر از راه‌اندازی مرکز آفرینش‎های فرهنگی هنری فاطمی به همت این مؤسسه و به‌منظور انجام فعالیت‌های تخصصی در عرصه تولید و عرضه محصولات فرهنگی هنری با هدف نشر معارف قرآن و اهل‌بیت(ع) خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، ابراهیم اسلام‌پناه طی گفت‌وگویی اظهار کرد: موسسه فرهنگی اقتصادی زائر کریمه با همکاری معاونت فرهنگی آستان مقدس و به منظور دستیابی به اهداف کلان در حوزه فعالیت‌های فرهنگی اقتصادی، اقدام به راه‌اندازی مجموعه‌ای با عنوان «مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری فاطمی» نموده است.

وی افزود: مسئولیت این مرکز به عهده حجت‌الاسلام جواد بهشتی‌پور، که پیش از این افتخار خدمت به عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس را در کارنامه خود داشته، گذارده شد تا با استفاده از تجارب، توان تخصصی و تعامل اثربخش با سایر نهادهای فعال در این عرصه، بتواند خدمات و فعالیت‌های حوزه اقتصاد فرهنگی را با محوریت تولید و انتشار مکتوبات، محصولات و مصنوعات فرهنگی توسعه بخشد.

مدیر عامل موسسه فرهنگی اقتصادی زائر کریمه، ادامه داد: بر اساس سند راهبردی تدوین شده، هدف اصلی راه‌اندازی این مجموعه، برداشتن گام مؤثر در نشر معارف قرآن و اهل‌بیت علیهم‌السلام است که به عنوان یکی از وظایف محوری آستان مقدس، در اولویت قرار دارد.

وی افزود: همچنین در ساختار سازمانی مصوب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری فاطمی، دارای سه مجموعه‌‎ی تخصصی با عناوین «واحد آفرینش‌های ادبی»، «واحد آفرینش‌های هنری» و «واحد آفرینش‌های رسانه‌ای» در زیرمحموعه بوده و مأموریت دارد تا با بهره‌گیری از زبان فرهنگ، هنر و ادبیات، معارف دین مبین اسلام را با تولید و عرضه محصولات فرهنگی هنری، برای عموم مردم تبیین و ترویج نماید.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایدبار رفته به بالا