پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2405 در /home/zaerkrmh/domains/zaer-karimeh.ir/public_html/includes/menu.inc).

رونمایی از کتاب گلستان حدیث

رونمایی از کتاب گلستان حدیث

در سال اقتصاد مقاومتی, تولید و اشتغال بنا به توصیه مقام محترم تولیت در ابتدای سال 1396 به هیئت مدیره موسسه, خادمین فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام ا...علیها, عزم خود را در توسعه تمام فعالیتها بویژه در زمینه نشر و ترویج معارف اسلامی جزم نموده است.

بر اساس رسالت فرهنگی موسسه زائر کریمه به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر بیست و دومین اثر خود با نام "گلستان حدیث" را اقدام به چاپ و نشر نموده است.

عزیمت کارکنان موسسه زائر به مشهد مقدس

20 نفر از کارکنان بخش یک کشاورزی به همراه مسئولین کشاورزی موسسه در سفری 5 روزه به مشهد مقدس عزیمت نمودند. در این سفر معنوی ضمن توفیق زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) با هماهنگی انجام گرفته از موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه آستان قدس رضوی نیز بازدید نمودند. در ابتدا با استقبال گرم و صمیمانه مدیرعامل و مسئولین موسسه و تشکیل جلسه از تاریخچه و توانمندیها و تولیدات کسب اطلاع نموده و سپس مدیران اقدام به تبادل اطلاعات و تجربیات نمودند. در پایان نشست مقرر گردید بین موسسه آستان قدس رضوی(مزرعه نمونه) و موسسه زائر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) ارتباطات وانتقال تجربیات مبادله گردد.

حضور انتشارات زائر آستان مقدس با بیش از 500 اثر در نمایشگاه کتاب تهران

رنامه های انتشارات زائر آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران با سلام و عرض ادب و احترام به طور کلی برنامه های این مرکز برای حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران چیست؟ 1-حضور فعال در نمایشگاه تهران 2-قیاس انتشارات زائر با دیگر ناشرین در نمایشگاه 3-تبادل نظر و اطلاعات با دیگر ناشران با چند اثر در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور خواهید یافت؟ با بیش از 500 عنوان کتاب از میان این آثار چند عنوان چاپ نخست است و چند عنوان تجدید چاپی است؟